Klasická masáž

back-klasicka-masaz.jpgKlasická masáž je určena ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organizmu zanedbávaného nedostatkem pohybové činnosti a dalšími zdravotně negativními vlivy. Pro nejlepší regenerační a terapeutické účinky se doporučuje masáž celková. Dle požadavku klienta, se věnujeme individuální práci s vybranou svalovou partií nebo části těla.

Podle účelu aplikujeme masáž zklidňující nebo povzbudivou.
Pro nejlepší efekt zklidnění mysli, těla a odstranění únavy, je použito relaxačních hmatu a tlaků na danou svalovou partii, s použitím masážních a éterických olejů pro dosažení nejlepšího relaxačního a regeneračního účinku. Ideální doba pro zklidnění těla by měla být 60 i více minut. Masáž by se měla provádět dle náročnosti jedenkrát až dvakrát týdně.

Naopak, pro nabuzení činnosti organizmu či svalové partie, je použito rychlejších hmatů s využitím všech variant tepání. Dle požadavku klienta, povzbudivou masáž provádíme jak pomocí olejů a směsí éterických olejů, tak pomocí lihového mazání, abychom docílili nejlepšího prokrvení svalové partie.