Světelná terapie

Andělé jsou světelné bytosti, které nám neustále pomáhají. Nauč se s nimi pracovat a vpusť je více do svého života a nech aby ti ukazovali ještě více světla na tvé životní cestě.

Termín

06. 08. 2022
07. 08. 2022

Čas

09:00

Místo

Centrum Světloterapi, Masarykovo náměstí 93, 753 01 Hranice

Cena

4500

Andělský seminář je určen všem, kteří se chtějí blíže seznámit s éterickým světem a světem Andělů a Archandělů, a prohloubit a umocnit své schopnosti o jejich energie. Pochopit a přijmout lásku pomocníků, kteří jsou zde pro nás pro všechny a zůstávají s námi i v těch nejtěžších životních situacích.
Účelem těchto seminářů je především objasnit a naučit komunikaci s těmito světelnými bytostmi. Pomocí svého učení a svých zkušeností bych Vám chtěla přiblížit, jejich hierarchii, zaměření a pospolitost. Jejich účel a pozitivní dopad na člověka, ukázat prostě lidem jejich všudypřítomnost.
Pomocí vizualizace a za přispění jejich energií vás naučím zhmotňovat vaše životní představy a záměry. Přes zklidnění a uvědomění si základních vesmírných pravidel, dochází už na těchto seminářích k prohlubování intuice a u lidí na určitém duchovním vývoji k objevení dalších skrytých schopností. Hlavním a nejdůležitějším aspektem pro bezpečnou komunikaci je zpracování rovnováhy, ke kterému dochází již na tomto semináři. Součástí cvičení, je procvičování a mentální uvědomování si situací ve prospěch udržení emocionální harmonie, která je pro komunikaci s Andělskými bytostmi nezbytná, ale současně je vaše emoční stabilita důležitá ve vašem fyzickém a materiálním životě. Na konci tohoto semináře každý účastník zjistí, že působení těchto bytostí není vůbec tak abstraktní jak se zdá a překvapivě dojde k uvědomění, že nepostrádá logiku a má reálné řešení pro každodenní starosti. Díky těmto bytostem je zde možnost objevení schopnosti komunikace s nimi, prostřednictvím kresby či automatického písma a tím nastartovat mnoho pozitivních procesů v našich životech.

Těším se na setkání
Miroslava Pavelková

Předchozí příspěvek
Tarot 2 – malá arkána

Registrace

    Registrace je závazná. Úspěšnou registraci vám potvrdím emailem, nebo telefonicky.
    Menu