Karmický rok 2024 a jak přistupovat ke své karmě

Tato přednáška bude zaměřena na karmický rok 2024 a také na téma Karmy, energii příčiny a následku. Tímto rokem jsme motivováni se zaměřit více a vědomě na čištění a transformaci sebe sama a také na karmické čištění našich rodin a celých rodů.

Termín

07. 02. 2024
07. 02. 2024

Čas

16:30
18:00

Místo

Centrum Světloterapi, Masarykovo náměstí 93, 753 01 Hranice

Cena

350

Tato přednáška bude zaměřena na karmický rok 2024 a také na téma Karmy, energii příčiny a následku. Tímto rokem jsme motivováni se zaměřit více a vědomě na čištění a transformaci sebe sama a také na karmické čištění našich rodin a celých rodů. Poslední rok a půl jsem se usilovně věnovala tomuto tématu, které mi odkrylo velice silné a pochopitelné informace o nás o lidech a našich životech přítomných i minulých. Zjistila jsem, že to co na nás už delší dobu apeluje je tlak vesmíru, očistit naši duši mnohdy až tvrdým způsobem. Nejde o Vesmír a vyšší moc, ale jde o naše dluhy vůči sobě a našim blízkým, Karmu kterou jsme si způsobili my sami a my sami si ji musíme očistit. Jinak se neposuneme jak v sobě, tak v tomto světě. Jak energeticky, duchovně, mentálně, emočně tak i materiálně. Pokud se chcete mít lépe, být zdraví, mít dobré vztahy a být zajištění v realitě a žít hodnotné životy, pak je nutné pochopit, přijmout, odpustit vaše zátěže. A posléze pustit vše staré a jít osvobozeni od staré karmy. A žít následně tak, aby jste si novou vědomě nevytvářeli. A v tomto duchu bude i tento rok 2024.

Předchozí příspěvek
Řízená meditace 29.5.2024

Registrace

Registrace je závazná. Úspěšnou registraci vám potvrdím emailem, nebo telefonicky. Pokud se vám do týdne neozvu zpět – prosím zavolejte.