Tarot 1 – Velká arkána a tarotová numerologie

Seminář Světelný Tarot je rozdělen do dvou seminářů Velká Arkána a Malá Arkána. Jedná se o rozsáhle a komplexní učení, díky kterému je nám umožněno detailně nahlédnout do požadované situace a pochopit její význam.

Termín

09. 07. 2022
10. 07. 2022

Čas

09:00

Místo

Centrum Světloterapi, Masarykovo náměstí 93, 753 01 Hranice

Cena

4900

Po delší době otevírám opět celý kurz TAROTU, který bude probíhat v centru Světloterapi.

Milí přátelé, kamarádi a klienti, je tu opět víkendový seminář Tarot 1 Velká arkána a tarotová numerologie. Je to moje srdcovka a veškeré informace, které získáte a naučíte se na tomto semináři jsem čerpala z vesmírného zdroje. Díky své schopnosti stahovat si informace z naší centrální matrice jsem vytvořila něco velice výjímečného. Nástroj jak prohloubit a uchopit své osobní nastavení, jeho plusy a mínusy a jak vnímat lidi kolem sebe. Jak jim porozumět, jak je pochopit a jak uchopit vaše společně vztahové nastavení.

Seminář vás povede ke zjištění vaší vibrace osobní, vztahové s kýmkoliv a dokážete si velice rychle diky Tarotové numerologii rozklíčovat vztah s jakýmkoliv člověkem a porozumět mu a posléze ho i vyčistit a zlepšit. Dokážete vidět velice rychle vaše úkoly a karmické zátarasy a odstranit je vaším následným uvědoměním. Budete moudřejší v tom, že dokážete diky vibracím, které se naučíte rozlišovat jako životní, roční ,měsíční a týdenní i denní přesně zjistit co je nutné zpracovat a diky tomu se neuvěřitelně budete posouvat a uvědomovat své výhody před těmi, kteří se jen nechají vláčet nepochopením. Najednou budete mít pocit, že jste v obraze. Což je pevný pilíř naší emoční i mentální stability. Pokud se rozhodnete projít tímto 1 seminářem, tu druhou část si můžete osvojit až pochopíte tu první. Třeba klidně až během dalšího roku, když budete připraveni.

Cena semináře je 4900 Kč a trvá dva plně dny od 9.00 az do 19.00. Pokud Vás oslovil tento rychlý popis volejte na 739 018 866, ráda vše dovysvětlim. Prosím ale o rychlé jednání, aby jste se mohli připojit k dalším zájemcům.

Předchozí příspěvek
Řízená meditace 29.6.2022
Následující příspěvek
Tarot 2 – malá arkána

Registrace

    Registrace je závazná. Úspěšnou registraci vám potvrdím emailem, nebo telefonicky.
    Menu