Svět který utváří loutky

Milí přátelé, ač jsem sama nedávno prošla covidem a celá moje rodina, kde jeden z členů měl opravdu těžký průběh, nejsem a nebudu nikdy zastáncem tohoto plošného očkování, které je…
Milí přátelé,
ač jsem sama nedávno prošla covidem a celá moje rodina, kde jeden z členů měl opravdu těžký průběh, nejsem a nebudu nikdy zastáncem tohoto plošného očkování, které je postaveno na nesvobodě, taktice a především lži. Jak si přátelé myslíte, že se v životě získává důvěra a víra? Přece přes zkušenosti, prožitky a skutky. A naše poslední zaznamenané prožitky a zkušenosti, začínají naznačovat, že vše co se nám předkládá není v pravdě a není bez pochybností. Pokud člověk má pochybnosti, nemůže konat to, co koná ten, který se nikdy do hloubky nezamyslel nad příčinou toho, co vede druhého jedince k těmto pochybám. Lidé se za poslední dobu rozdělili na dva tábory. Je to komické, jelikož o to vlastně jde. Rozmělnit celou společnost a důvěru lidí k sobě samým. Jsem člověk, který byl ve svém životě silně zkoušen vírou a jiným úhlem pohledu na život. Jsem duchovní člověk a mám jisté vnímání energií, které mi mnohdy pomáhají k určitým informacím toho, co se děje na planetě a proč se tak děje. Nikdy se nesnažím ve své terapeutické práci říkat klientům, to musíš dělat, ale snažím se je dovézt k uvědomění si toho, co opravdu mají oni sami pochopit. To jsem dělala i směrem ke covidu. Netlačila jsem a zásadně neapelovala, jelikož jsem vnímala že by to bylo zbytečné.
Ze své zkušenosti vím, že si na to musí přijít každý sám a to přes své uvědomění a hlavně prožitky. Nyní se tak začíná dít a já vnímám, že někteří z vás jsou již schopni cítit hlubší podněty svého srdce, své duše. Zvedají hlavu a snaží se apelovat na ostatní a snaží se bránit jen tomu v co nevěří. Velice mne ale mrzí chování těch, kteří se podvolili, nepotřebovali náš souhlas na včeličku o které si myslí, že je zachrání a nám nyní brání a kritizují nás za to, že prostě chceme tuto nemoc zvládnou sami a po svém. Nevím ani netuším čeho se vlastně tolik bojí, vždyť dle naší vlády a médií a některým lékařům, oni nejsou ohroženi a pokud jsme to my, tak je to přece jen na nás, kdy nás tato nemoc skolí. Je a bude to vždy na nás a na naši volbě, tak jak to učinili ti, kteří se nechali naočkovat. Uvědomili jste si milí přátelé o co tady vlastně jde a čím nás tento vesmír, které ho jste součástí zkouší?? Přes vlády a posluhovače mocenských struktur, této planety? Zkouší nás ve víře v sebe, ve víře v dobro a svobodě. Zkouší nás ve strachu z odpovědnosti a zkouší nás v odvaze a snaze chránit to, co patří jen nám a to je náš život.
Známe přece tu větu všichni…“život máš ve svých rukou“…a tak by to mělo zůstat. Stále dokola jen slyšíme, že jsme ti, kteří ohrožují ostatní, přece po tom všem už tomu nikdo ani nevěří. No, že nás k tomu tlačí politici, to bych i pochopila. Mají z toho zisk a nemyslím jen vakcíny. Jsou tlačeni strategií, která byla vytvořena společností lidí, kteří mají své sobecké záměry a kupují si i ty naše politiky. Ale proč tak nevraživě útočí lidé? Zamysleli jste se někdy nad tím? Jeden z argumentů je podsunutá myšlenka, že neočkovaní jsou příčinou šíření covidu, pak že dokud se všichni nenaočkují, nikdy se nevrátíme zpět k normálu. A další skutečností, kterou silně vnímám je, že lidé kteří podstoupili očkování, mají stejně někde uvnitř pocit, že to nebylo správné a nechtějí v tom být nyní sami. Chtějí skončit s touto každodenní konfrontací svého vlastního rozhodnutí. Samozřejmě jsou zde i ti, kteří útočí na ty, kteří se naočkovali. Myslím si a jsem o tom přesvědčena, že i to je jejich cesta a volba a my bychom to měli akceptovat. I když se mi to velice těžce přijímá, když znám skutečnosti ze svého zdroje.
Když jsem ve spojení se zdrojem, budu nyní velice upřímná. Vnímám, že už nebude nic jako dřív. Nic se už nevrátí do původní podoby života, který jsme měli. Byl to hezký život, ale pomalu jsme se jako jedinci posouvali. Nevnímali jsme v hojné míře hloubku života a proto jsme nyní zkoušení hloubkou pravdy, kterou si musíme přiznat sami a stejně tak si ji sami uvědomit. Někdo dříve, někdo později, ale pravdou je to, že kdo to pozdě pochopí, nemusí mít už žádnou šanci to zpracovat v tomto životě. Přijde doba a nebude to dlouho trvat, kdy se spustí další program mutací covidu, přijdou další nemoci a další monitorování, sledování, příkazy a nakonec i další rozmělňovaní jinak smýšlejících lidí. Přijde doba, kdy nebudeme čelit jen těmto nemocem, omezením, příkazům a restrikcím, ale na základě naší slabosti a podřízenosti vstoupí do našich domovů z moci jiných, ještě migranti. Lidé, kteří budou postupně rabovat a vyhlazovat inteligentní populaci Evropy i dalších míst planety. A proč? Proto, aby se změnila poloha světa a změnila se celá řada faktorů, které nyní brání růstu nové a velice ohrožující populace mocenských struktur. A to členové, uměle vytvořené inteligence.
Myslíte, že jsem se zbláznila, bohužel. Proč si myslíte, že by nás chtěli vyhladit? Pokud nebudeme poslouchat své srdce, svou duši a budeme jen vnímat strach a nejistotu, tak jsme na cestě tomu všemu podlehnout. Vymysleli velice jasnou strategii, jak změnit svět, jak odlehčit planetě, jak změnit svět k obrazu svému a také moc dobře ví, že člověk se nedá řídit tak jak by si přáli. A pokud ano, tak jen způsobem jisté změny v těle. Tím je nervová soustava a hormonální systém, který ovlivňuje chování člověka. Je toho ale více, opravdu mnoho, co se na lidstvo řítí. Nemoci, které přijdou budou v lidech stále více a více vyvolávat strach. Na základě tohoto strachu a hlavně médií, se lidé podvolí a budou se nepřetržitě očkovat. Ne jednou, ale i dvacetkrát. Výsledkem bude zničení imunity v jejich těle a zásadní změna chování. Lidé začnou být úzkostliví, paranoidní, ustrašení a hlavně se zesílí jejich minusové vjemy. Udělají z lidí „poslušné roboty“ a nebo usmrtí jedince tím, že jim zcela zničí imunitní systém, díky čemuž bude na jakoukoli banální chorobu umírat mnoho lidí. Bude vznikat mnoho rakovinných onemocnění, a to i za podpory záření (např. 5G sítí), které je také nastaveno účelově a bude tvorbu těchto závažných onemocnění podporovat.
Neříká se mi to snadno, ale mnoho z vás jste už dnes tak daleko a není problém pro Vás toto slyšet a o to více se nesmířit s tím, co se na lidstvo chystá. Pokud se necháme bez zábran a zdravé mysli a  zdravých faktů neustále očkovat, oslabíme natolik své tělo, že další mutace si s námi velice snadno poradí. Pokud si dnes myslíte, že umírají lidé, tak to se připravte na drsnou realitu, protože lidé teprve začnou umírat. Ne po desítkách, ale tisících. Přijdou další a další zátarasy, kdy lidé budou časem natolik psychicky labilní, že sami skončí své životy, jelikož už dnes nejsou schopni čelit takto vyhrocené každodenní realitě. Ano, toto vše se může postupně stát, pokud se my lidé nezačneme tomu bránit, nezačneme reálně uvažovat bez strachu z nákazy a bez pocitu, že se zase vrátíme k normálnímu životu, až se tato covidová hysterie přežene. Nic se nevrátí, pokud se my nezměníme. Neuděláme si jasno, co chceme a za tím si i půjdeme. Nemusí tento svět takto vypadat, ale nebude to zadarmo. Nebude to bez práce na sobě a bez odvahy čelit lidem, které v hojné míře vnímáte jako konkrétní příčinu, všeho.
Covid se dá léčit, ale ne takovým způsobem, který je nám nucen a předkládán jako jediné řešení. Je načase se postavit strachu a dát hlavy dohromady. Začít ukazovat sílu lidských duší, odvahy a sounáležitosti a jít společně ruku v ruce za tím, co cítíme. Budeme se muset i duchovně vzdělávat a pracovat na své mysli, energii, svých emocích a našem těle. Budeme muset pracovat na sobě, posilovat svou imunitu přirozeně a účelově. Díky zdravé stravě a produktům, budeme schopni čelit novým nemocem, které se mohou šířit. Můžeme se diametrálně posunout a ničeho se nebát. Najdeme sami sebe, své srdce a díky němu i najdeme synergii s pozitivně smýšlejícími lidmi, kteří nás vždy podpoří a podrží. Je načase začít tvořit novou společnost lidí, duší tady v centru Evropy, kteří budou časem ukazovat směr i těm okolo. Nevzdávejme se a buďme světlem a srdcem i mozkem celé Evropy. Jen se prosím nestavme proti sobě a prosím hledejme pravdu a odpovědi. Ne u politiků a lidí zkorumpovaných, ale u vědců, profesorů, odborníků a duchovních lidí, kteří jsou tu proto, aby nám díky svým schopnostem ukazovali cestu, nebo varovali před nebezpečím.
Neseďme už doma, ale pojďme společně tvořit nový svět, tak jak to byli nuceni dělat naši předkové již v dobách minulých. Najděme cestu být společně v jednotě v síle a v pravdě.
Předchozí příspěvek
Vztahy
Následující příspěvek
Naděje přichází s uvědoměním

Další články